each city-school

http://www.each.herzliya.org.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=2264993

http://each city-school

מידע כללי והנחיות לרישום

   * ההנחיות נכתבו בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אך מיועדות לשני המינים.

רשימת הקורסים

תכנית each הרצליה לתלמידי כיתות ט' בשנת תשע"ט תכלול 8 קורסים:

תאטרון, אמנות, מוסיקה, סינית, משפטים, לוויינים וחלל, חדשנות דיגיטלית, תכנות פייתון.

הקורסים פתוחים לכל תלמידי ט' מכל החטיבות וכל תלמיד יכול להשתתף בקורס אחד בלבד.

כיצד יתקיימו הלימודים?

פתיחת התכנית – יום הלימודים הראשון יתקיים ב- 20.11.2019

סיום התכנית – יום הלימודים האחרון יתקיים ב- 06.05.2020
ביום הסיום תתקיים פעילות מיוחדת – יום שיא של התכנית

  • הלימודים במסגרת each יתקיימו בימי רביעי בין השעות 15:00- 16:30 בכל התיכונים.
  • כל תלמידי שכבה ט' יסיימו את יום הלימודים במסגרת הפורמלית עד השעה 14:30.
  • תלמידי each ימשיכו את יום הלימודים בתיכון.

תהליך הקבלה ורישום ומועדי ראיונות אישיים

תהליך הקבלה ללימודים במסגרת מודל each מורכב משלושה שלבים:

א: רישום מקוון

רישום זה הוא בקשה להשתתף בקורס. ואינו מהווה אישור קבלה לקורס!!!

  • הרישום יפתח ב-31.10.2019 בשעה 14:00
  • הרישום יסתיים ב-02.11.2019 בשעה 22:00

בטופס הרישום תידרשו לאשר את קריאת התקנון והסכמתכם להשתתפות בנכם/בתכם בתכנית

ב: ראיון אישי

כל תלמיד שנרשם לקורס נדרש להגיע לראיון אישי עם מורה ו/או רכז הקורס, בתיכון בו יתקיים הקורס.

הראיונות יתקיימו בתאריכים 4-6.11.2019 בהתאם לטבלה בראש הדף

ג. אישור קבלה ללימודים 

  • תעודה המעידה על התנהגות טובה מאוד!!!!
  • צוות פדגוגי בתיכון ייבחן את מידת ההתאמה של כל תלמיד לקריטריון הקבלה לקורס אותו הוא מבקש ללמוד.
  • אישור קבלה ללימודים יינתן לתלמיד שעונה על כל הקריטריונים לקבלה לקורס. 
  • הודעה על קבלה/אי קבלה ללימודים תשלח באמצעות email לתלמיד ולהורים לאחר שיסתיימו כל הראיונות האישיים ולא לפני ה-07.11.2019.

קוד לבוש

תלמידי each נדרשים להתנהג בהתאם לקוד לבוש כפי שנדרש במסגרת הלימודים הרגילה.

הסעות

מערך היסעים יעבור בין החטיבות, יאסוף את תלמידי each ויפזר אותם בתיכוניים בהם מתקיימים הקורסים. 

חזרה הביתה בסיום הלימודים בתיכון היא באחריות תלמידים/הורים.

שימו לב !!!

  • ניתן להרשם לקורס אחד בלבד.
  • הלימודים בקורס בתיכון במסגרת "each" אינם מקנים קבלה אוטומטית לתיכון בו נלמד הקורס.
  • לימודים אלו אינם מחייבים את התיכון לקבל אותך ללימודים בשנת הלימודים הבאה!!! 
  • קבלה לתיכון תתבצע על פי נהלי הרישום ברשות עבור כל התלמידים.
  • הרישום מוגבל ל-28 תלמידים מקסימום בכל קורס ועד 17 תלמידים בקורס line art במוז"ה

אם עדיין לא נרשמת, לחץ כאן לרישום

מבנה ארגוני תש"פ

בעלי תפקידים בשנת הלימודים תש"פ

מנהלת סיגל דוד
סגנית מנהלת גלי ברגמן

מערכת, משאבי אנוש, לקויות למידה, עולים, תלמידים משולבים, כיתות שח"ר וחינוך מיוחד

סגן מנהלת איציק אשכנזי

רכז פדגוגי, כתות עיוניות, בחינות בגרות ולו"ז בית ספרי

סגן מנהלת אמיר רובינזון

עמ"ט, אקדמיה בתיכון ולוגיסטיקה

רכזת אח"מ אורלי גרינגרטן
ראש הצוות היעוצי –טיפולי
רכזת תחום פרט רויטל פרידמן

תכנית אישית לספורטאים, רקדנים ורכזת מתנדבים

רכזת חברתית קרן עיני

חינוך ערכי,  מעורבות חברתית  ומלוות מועצה

רכזת מחוננים ומצטיינים כרמלה וינטרוב

תכנית רמון, נחשון, רב תחומיות וכיתות מחוננים

צוותים שכבתיים

התפקיד שכבת יוד שכבת י"א שכבת י"ב
רכז/ת  שכבה סיגל פרדו אמיר רובינזון רויטל פרידמן
יועצת רוני שוחט גלית לביא בת שבע אופק אהרון
רכזת חברתית ליאב פולק נטע קידר איליי ברהולץ כהן
מחנכי כיתה
1 ליאת בסינסקי טלי שפירו סיון אפק
2 אלה קלר מיכל אילון ורדית שטיינברג
3 עומר דולב אופיר קוביצקי יאיר פוזניאק
4 אייל אדלר כרמלה וינטרוב אמיר גורסקי
5 שגית פרדר ליטל נבו עינת בר נתן
6 תמר נדבורני עודד יחזקאל איליי ברהולץ כהן
7 גישרמו אולמר נטע קידר אילת יורוקסל
8 ליאב פולק מורן קלבו רעות יונגמן
9 רועי טאוב
קארן ויזל
אודי נבו סימונה שטיינגרט
10 ורד וייס אולגה ימרום קרין אהרון
11 איציק אשכנזי לילך מנדלסון       ריקי קובריגרו
12 יעל ברוורמן ערן פרבשטיין

 חינוך ערכי

רכזת חברתית שכבת יוד ליאב פולק
רכזת חברתית שכבת י"א נטע קידר
רכזת חברתית שכבת י"ב אליי ברהולץ-כהן
רכזת מעורבות חברתית  שכבות  יא-יב מורן קלוו
רכזת מעורבות חברתית   שכבה י  קרין טננבוים
רכז מארג אודי נבו
רכז טיולים אופיר קוביצקי

רכזי מסלולים ותחומים

ביטחון ובטיחות ברוך דדוש
השאלת ספרים קרן עיני
התאמות לימודיות ליאת בסינסקי
תקשוב פדגוגי איציק אשכנזי
רכזת מדידה והערכה גליה ספז

מינהלה

מנהלנית עירית ברונשטיין
מזכירת המנהלת קרן מקל
מזכירת שכבה יב   ומזכירת מערכת  סיגל מאן
מזכירת שכבה יא   ומזכירת מנב"ס ומשוב סיון דהרי
מזכירת שכבה יוד,  פדגוגיה  ומזכירה פדגוגית רעות גמליאל
מזכירת פדגוגיה  ובגרויות אורית בוקסנבוים
טכנאית מחשבים  ורכזת רשתות סיגל ירדן
טכנאים במעבדות למדעים ביולוגיה – ילנה מרלינסקי

כימיה – טללית שחוח

פיזיקה – ענת קוזיק,  עדי לק

מנהלת חשבונות, אחראית מלגות והנחות טלי פרץ
ספרנית עינת בלצר
אבות בית אלעד אוחנה

יאיר עמרן

 

רכזי מקצועות החובה

אזרחות גליה ספז
אנגלית שלומית גורמן
היסטוריה עודד יחזקאל
חינוך גופני קרן עיני
לשון שרית סנאדו
מתמטיקה רימה יונטוב
ספרות אפרת ישראלי
תנ"ך קרין טננבוים

רכזי מקצועות הבחירה

ביולוגיה עומר חורש
דיפלומטיה מימי פוקס
היסטוריה מגמה אמיר גורסקי
חינוך גופני מגמה יניב ממון
טכנולוגיות מידע וסייבר נועם ויינברג
כימיה דרורה ורדי
מדעי הסביבה יעקב הר נוי
מוסיקה מרינה פרחובניק
מנהל עסקים-כלכלה וניהול עסקי גישרמו אולמר
משפטים מיכל איילון קרני
ספרות מגמה אפרת ישראלי
ערבית לילך מנדלסון
פיזיקה אופיר קוביצקי
פסיכולוגיה- מגדר אילנה יפרח
קולנוע אופיר פז
תעבורה ברוך דדוש
תקשוב אלי כזום

 

 

מעורבות בקהילה

[pt_view id="dd7ae67pxv"]