בעלי תפקידים בשנת הלימודים תש"פ

מנהלת סיגל דוד
סגנית מנהלת גלי ברגמן

מערכת, משאבי אנוש, לקויות למידה, עולים, תלמידים משולבים, כיתות שח"ר וחינוך מיוחד

סגן מנהלת איציק אשכנזי

רכז פדגוגי, כתות עיוניות, בחינות בגרות ולו"ז בית ספרי

סגן מנהלת אמיר רובינזון

עמ"ט, אקדמיה בתיכון ולוגיסטיקה

רכזת אח"מ אורלי גרינגרטן
ראש הצוות היעוצי –טיפולי
רכזת תחום פרט רויטל פרידמן

תכנית אישית לספורטאים, רקדנים ורכזת מתנדבים

רכזת חברתית קרן עיני

חינוך ערכי,  מעורבות חברתית  ומלוות מועצה

רכזת מחוננים ומצטיינים כרמלה וינטרוב

תכנית רמון, נחשון, רב תחומיות וכיתות מחוננים

צוותים שכבתיים

התפקיד שכבת יוד שכבת י"א שכבת י"ב
רכז/ת  שכבה סיגל פרדו אמיר רובינזון רויטל פרידמן
יועצת רוני שוחט גלית לביא בת שבע אופק אהרון
רכזת חברתית ליאב פולק נטע קידר איליי ברהולץ כהן
מחנכי כיתה
1 ליאת בסינסקי טלי שפירו סיון אפק
2 אלה קלר מיכל אילון ורדית שטיינברג
3 עומר דולב אופיר קוביצקי יאיר פוזניאק
4 אייל אדלר כרמלה וינטרוב אמיר גורסקי
5 שגית פרדר ליטל נבו עינת בר נתן
6 תמר נדבורני עודד יחזקאל איליי ברהולץ כהן
7 גישרמו אולמר נטע קידר אילת יורוקסל
8 ליאב פולק מורן קלבו רעות יונגמן
9 רועי טאוב
קארן ויזל
אודי נבו סימונה שטיינגרט
10 ורד וייס אולגה ימרום קרין אהרון
11 איציק אשכנזי לילך מנדלסון       ריקי קובריגרו
12 יעל ברוורמן ערן פרבשטיין

 חינוך ערכי

רכזת חברתית שכבת יוד ליאב פולק
רכזת חברתית שכבת י"א נטע קידר
רכזת חברתית שכבת י"ב אליי ברהולץ-כהן
רכזת מעורבות חברתית  שכבות  יא-יב מורן קלוו
רכזת מעורבות חברתית   שכבה י  קרין טננבוים
רכז מארג אודי נבו
רכז טיולים אופיר קוביצקי

רכזי מסלולים ותחומים

ביטחון ובטיחות ברוך דדוש
השאלת ספרים קרן עיני
התאמות לימודיות ליאת בסינסקי
תקשוב פדגוגי איציק אשכנזי
רכזת מדידה והערכה גליה ספז

מינהלה

מנהלנית עירית ברונשטיין
מזכירת המנהלת קרן מקל
מזכירת שכבה יב   ומזכירת מערכת  סיגל מאן
מזכירת שכבה יא   ומזכירת מנב"ס ומשוב סיון דהרי
מזכירת שכבה יוד,  פדגוגיה  ומזכירה פדגוגית רעות גמליאל
מזכירת פדגוגיה  ובגרויות אורית בוקסנבוים
טכנאית מחשבים  ורכזת רשתות סיגל ירדן
טכנאים במעבדות למדעים ביולוגיה – ילנה מרלינסקי

כימיה – טללית שחוח

פיזיקה – ענת קוזיק,  עדי לק

מנהלת חשבונות, אחראית מלגות והנחות טלי פרץ
ספרנית עינת בלצר
אבות בית אלעד אוחנה

יאיר עמרן

 

רכזי מקצועות החובה

אזרחות גליה ספז
אנגלית שלומית גורמן
היסטוריה עודד יחזקאל
חינוך גופני קרן עיני
לשון שרית סנאדו
מתמטיקה רימה יונטוב
ספרות אפרת ישראלי
תנ"ך קרין טננבוים

רכזי מקצועות הבחירה

ביולוגיה עומר חורש
דיפלומטיה מימי פוקס
היסטוריה מגמה אמיר גורסקי
חינוך גופני מגמה יניב ממון
טכנולוגיות מידע וסייבר נועם ויינברג
כימיה דרורה ורדי
מדעי הסביבה יעקב הר נוי
מוסיקה מרינה פרחובניק
מנהל עסקים-כלכלה וניהול עסקי גישרמו אולמר
משפטים מיכל איילון קרני
ספרות מגמה אפרת ישראלי
ערבית לילך מנדלסון
פיזיקה אופיר קוביצקי
פסיכולוגיה- מגדר אילנה יפרח
קולנוע אופיר פז
תעבורה ברוך דדוש
תקשוב אלי כזום

 

 

כניסה למערכת