בעלי תפקידים בשנת הלימודים תשפ"ד
הנהלה
מנהלת |
סיגל דוד |
סגנית מנהלת |
גלי ברגמן רכזת פדגוגית, לו"ז בית ספרי, לקויות למידה, עולים, כיתות עיוניות, תלמידים משולבים וחינוך מיוחד |
סגן מנהלת |
אמיר רובינזון עמ"ט, אקדמיה בתיכון, EACH ולוגיסטיקה |
סגנית מנהלת |
רויטל פרידמן רכזת משאבי אנוש, מערכת, מתנדבים וספורטאים |
רכזת חברתית |
קרן עיני חינוך ערכי, מעורבות חברתית ומלוות מועצה |
רכזת מחוננים ומצטיינים |
כרמלה וינטרוב תכנית רמון, נחשון, רב תחומיות וכיתות מחוננים |
צוותים שכבתיים
התפקיד |
שכבת יב' |
שכבת יא' |
שכבת יוד |
רכז/ת שכבה |
אמיר רובינזון |
סיגל פרדו |
קרין טננבוים |
יועצת |
גלית לביא |
רוני שוחט |
אור גורטק |
רכז/ת חברתית |
אודי נבו |
סימונה שטיינגרט |
מתן נורי |
מחנכי הכיתות |
|||
1 |
טלי שפירו |
רועי טאוב |
יעקב הרנוי |
2 |
לילך מנדלסון |
ורדית שטיינברג |
אתי הלמן |
3 |
עומר חורש |
אייל אדלר |
שחר יפרח |
4 |
דנית דורון |
מיכל אילון |
איילת יורוקסל |
5 |
נטע ביצור / תמר נדבורני |
יובל פולק |
עמית גורן |
6 |
עינת פינקר בר נתן |
עודד יחזקאל |
עמרי הדר |
7 |
נטע קידר |
עומר דולב |
יאיר פוזניאק |
8 |
מורן קלוו |
עדי תדהר |
ליאב פולק |
9 |
אודי נבו איה שטיינר |
סימונה שטיינגרט ניצן גולדווין |
מתן נורי |
10 |
אולגה ימרום |
ורד וייס |
ריקי קובריגרו |
11 |
ליטל נבו |
גליה ספז |
שרית סנאדו |
12 |
שחר לנצמן |
אפרת ישראלי |
סיון אפק |
13 |
רונית ריבה |
||
14 |
מירב אזולאי |
רכזי מקצוע
מקצוע |
רכז |
מקצוע |
רכז |
|
מתמטיקה |
רימה יונטוב שגית פרדר (כיתות שח"ר) |
ביולוגיה |
עומר חורש |
|
פיסיקה |
יובל גרינברג |
|||
אנגלית |
שלומית גורמן |
כימיה |
דרורה ורדי |
|
לשון |
שרית סנאדו |
מדעי המחשב |
נועם וינברג |
|
הסטוריה |
עודד יחזקאל |
חינוך גופני |
קרן עיני |
|
תנך |
קרין טננבויים |
מדעי החברה |
גשרמו אולמר |
|
אזרחות |
רחל בראל |
תעבורה |
ברוך דדוש |
|
ספרות |
אפרת ישראלי |
אומנויות |
מרינה פרחובניק |
חינוך ערכי
רכזת חברתית ומובילת מועצה |
קרן עיני |
רכז חברתי שכבת יוד |
מתן נורי |
רכזת חברתי שכבת י"א |
סימונה שטיינגרט |
רכז חברתית שכבת י"ב |
אודי נבו |
רכז מעורבות חברתית שכבת י |
מתן נורי |
רכזת מעורבות חברתית שכבת י"א |
ניצן גולדווין |
רכזת מעורבות חברתית שכבת י"ב |
מורן קלוו |
רכזת הכנה לצה"ל |
רויטל פרידמן |
רכז טיולים |
אודי נבו |
רכזי מסלולים ותחומים
רכז ביטחון ובטיחות |
ברוך דדוש |
השאלת ספרים |
קרן עיני |
רכזת מב"ר |
איילת יורוקסל |
רכז אתגר |
אודי נבו |
תקשוב פדגוגי |
עומר דולב |
תיעוד ופרסום דיגיטלי |
טופז גולדמן |
רכזת התאמות |
אולגה ימרום |
רכזת מדידה והערכה |
גליה ספז |
מנהלה
מנהלנית |
עירית ברונשטיין |
מזכירת המנהלת |
קרן לזריאן |
מזכירת שכבה יוד ומזכירת מערכת |
סיגל מאן |
מזכירת שכבה יא ומזכירה פדגוגית |
רעות גמליאל |
מזכירת שכבה יב ומזכירת מנב"ס ומשוב |
סיון דהרי |
מזכירת פדגוגיה ובגרויות |
אורית בוקסנבוים |
טכנאית מחשבים ורכזת רשתות |
סיגל ירדן |
טכנאים במעבדות למדעים |
ביולוגיה – ילנה מרלינסקי, וורה שבצוב כימיה – טללית שחוח פיזיקה – ענת קוזיק |
מנהלת חשבונות, אחראית מלגות והנחות |
|
ספרנים |
עינת בלצר, עידן ברוך |
אב בית |
אלעד אוחנה |