מבנה ארגוני תשפ"ב

מבנה ארגוני תשפ"א

 מנהלת סיגל דוד
סגנית מנהלת

גלי ברגמן

רכזת פדגוגית, לו"ז בית ספרי, לקויות למידה, עולים, כיתות עיוניות, תלמידים משולבים וחינוך מיוחד.

סגן מנהלת

אמיר רובינזון

עמ"ט, אקדמיה בתיכון, EACH ולוגיסטיקה

סגנית מנהלת

רוויטל פרידמן

רכזת מערכת, משאבי אנוש, בחינות בגרות, מתנדבים וספורטאים

רכזת אח"מ

אורלי גרינגרטן

ראש הצוות היעוצי –טיפולי

רכזת חברתית

קרן עיני

חינוך ערכי,  מעורבות חברתית  ומלוות מועצת התלמידים

רכזת מחוננים ומצטיינים

כרמלה וינטרוב

תכנית רמון, נחשון, רב תחומיות וכיתות מחוננים

צוותים שכבתיים

התפקיד שכבת יוד שכבת י"א שכבת י"ב
רכז/ת  שכבה אמיר רובינזון קרין טננבויים סיגל פרדו
יועצת גלית לביא בת שבע אופק אהרון רוני שוחט
רכז/ת חברתית אודי נבו מתן נורי ליאב פולק

מחנכי כיתות

1 טלי שפירו אורלי לוי מירי קרן
2 לילך מנדלסון אביבית אלקלעי אלה קלר
3 עומר חורש איילת יורוקסל עומר דולב
4 דנית דורון אמיר גורסקי אייל אדלר
5 נטע ביצור חמוטל בר שגית פרדר
6 עינת פינקר בר-נתן יאיר פוזניאק תמר נדבורני
7 נטע קידר רויטל פרידמן גישרמו אולמר
8 מורן קלוו טופז גולדמן סימונה שטיינגרט
9 אודי נבו יניב ממון     מתן נורי רועי טאוב     קארן ויזל
10 אולגה ימרום ריקי קובריגרו ורד וייס
11 ליטל נבו שרית סנאדו כרמלה ויינטראוב
12 שחר למצמן סיון אפק אפרת ישראלי

חינוך ערכי

רכז חברתי שכבת יוד אודי נבו
רכזת חברתית שכבת י"א מתן נורי
רכז חברתי שכבת י"ב ליאב פולק
רכזת מעורבות חברתית שכבת יוד מורן קלוו
רכז מעורבות חברתית שכבת י"א מתן נורי
רכזת מעורבות חברתית שכבת י"ב אלה קלר
רכזי פרויקטים קבוצתיים י- יב מתן נורי ומורן קלוו
רכזת הכנה לצה"ל רויטל פרידמן
רכז טיולים ומארג אודי נבו

רכזי מסלולים ותחומים

ביטחון ובטיחות ברוך דדוש
השאלת ספרים קרן עיני
רכזת מב"ר איילת יורקסל
רכז רתגר אודי נבו
תקשוב פדגוגי עומר דולב
רכזת התאמות אולגה ימרום
רכזת מדידה והערכה גליה ספז
בגרויות אורלי לוי

מינהלה

מנהלנית עירית ברונשטיין
מזכירת המנהלת קרן לזריאן
מזכירת שכבה יוד ומזכירת מנב"ס ומשוב סיון דהרי
מזכירת שכבה י"א ומזכירת מערכת סיגל מאן
מזכירת שכבה י"ב ומזכירה פדגוגית רעות גמליאל
מזכירת פדגוגיה  ובגרויות אורית בוקסנבוים
טכנאית מחשבים ומנהלת רשתות סיגל ירדן
טכנאים במעבדות למדעים

ביולוגיה – ילנה מרלינסקי

כימיה – טללית שחוח

פיזיקה – ענת קוזיק

מנהלת חשבונות, אחראית מלגות והנחות טלי  פרץ
ספרנים עינת בלצר, עידן ברוך
אבות בית אלעד אוחנה, יהודה עמרן
אחראי שכפול ואור-קול דודו פרץ

רכזי מקצועות החובה

אזרחות גליה ספז
אנגלית שלומית גורמן
היסטוריה עודד יחזקאל
חינוך גופני קרן עיני
לשון שרית סנאדו
מתמטיקה רימה יונטוב
ספרות אפרת ישראלי
תנ"ך קרין טננבוים

רכזי מקצועות הבחירה

ביולוגיה עומר חורש
דיפלומטיה מימי פוקס
היסטוריה מגמה אמיר גורסקי
חינוך גופני מגמה סיון אפק
טכנולוגיות מידע וסייבר נועם ויינברג
כימיה דרורה ורדי
מדעי הסביבה יעקב הר נוי
מוסיקה מרינה פרחובניק
מנהל עסקים – כלכלה וניהול עסקי גישרמו אולמר
משפטים מיכל איילון קרני
ספרות מגמה אפרת ישראלי
ערבית לילך מנדלסון
פיזיקה אופיר קוביצקי
פסיכולוגיה- מגדר אילנה יפרח
קולנוע אופיר פז
תעבורה ברוך דדוש
תקשוב אלי כזום