עמוד הבית
אודות בית הספר
חזון בית הספר
תקנון בית הספר
מבנה ארגוני
לוח צלצולים
דבר המנהלת
ארגון הלמידה
מפת בית הספר
תקנון בית הספר
פדגוגיה
טפסים ונהלים
נוהל השאלת ספרים
נוהל שחרור תלמידים מבית הספר
טוהר הבחינות
טופס הנחות - תשלומי הורים
טופס ערעור על ציון הגשה/תעודה
איגרת להורים בנושא בטיחות ברכיבה באופנים חשמליים
שאלון מומעדות לכיתות מצטיינים
מרחב השכבה
שכבה י'
שכבה י"א
שכבה י"ב
מרחבי לימוד
צור קשר

כל הדפים

אודות

מבנה ארגוני


  

 

 בעלי תפקידים בשנת הלימודים תשע"ח

 

המנהלת וסגניותיה

 

 

מנהלת

 

 

סיגל דוד

סגנית מנהלת

אורלי גרינגרטן

רכזת פדגוגית, לקויות למידה, כתות עיוניות ותחום הפרט.

סגנית מנהלת

גלי ברגמן

אחראית מערכת, לוגיסטיקה, כיתות שח"ר וחינוך מיוחד

 

 

רכזת מחוננים ומצטיינים

 

 

נטע הוכמן

רכזת תכנית רמון, נחשון ורב תחומית

 

צוותים שכבתיים

 

התפקיד

שכבת יוד

שכבת י"א

שכבת י"ב

 

רכז/ת

רויטל פרידמן

איציק אשכנזי

אודי נבו

יועצת

בת שבע אופק אהרון

רוני שוחט

גלית לביא

מחנכי כיתה

1

ורדית שטיינברג

אורלי חייט

דפי ויכרט

2

אולה לוזו ממן

מיטל וויס

מיכל איילון קרני

גישרמו אולמר

3

יאיר פוזניאק

איציק אשכנזי

דנית דורון

4

נטע הוכמן

עומר חורש

כרמלה ויינטראוב

5

עינת בר נתן

אייל מוזיקנט

שרית סנאדו

6

אמיר רובינזון

אפרת ישראלי

עודד יחזקאל

7

אילת גולדשטיין יורוקסל

סיגל פרדו

מירי קרן

8

רעות יונגמן

ליאב פולק

ליטל נבו

9

סימונה שטיינגרט

ליאת בסינסקי

חנה ברזידה

משה שקד

10

קרין אהרון

ורד וייס

 

11

משה יחיאל

יפתח שטיין

 

12

ערן פרבשטיין

 

 

 

 

 

 

חינוך ערכי

 

מרכז הפעילות החברתית-ערכית בביה"ס

אייל מוזיקנט

מלוות מועצת תלמידים

קרן עיני

רכזת מעורבות חברתית

קרן עיני

רכזת פרויקטים חברתיים

קרין טננבוים

רכז מארג

אודי נבו

עיצוב סביבה לימודית וטקסים

טובה אהרוני

 

רכזי מסלולים ותחומים

 

אתגר

חנה ברזידה

בחינות בגרות

אמיר רובינזון

ביטחון ובטיחות

ברוך דדוש

השאלת ספרים

קרן עיני

התאמות לימודיות

אורלי חייט

עתודה מדעית-טכנולוגית

אופיר קוביצקי

תקשוב פדגוגי

איציק אשכנזי

 

 

מינהלה

 

מנהלנית

קרן ליביס

מזכירת המנהלת

עירית ברונשטיין

מזכירת שכבה יוד ומזכירת מערכת 

אורית פלח

מזכירת שכבה יא ומזכירה פדגוגית

רעות גמליאל

מזכירת שכבה י"ב, פדגוגיה ומזכירת מנב"ס ומשוב

סיון דהרי

מזכירת פדגוגיה ובגרויות

אורית בוקסנבוים

מנהלת חשבונות, אחראית מלגות והנחות

שרי גולן

ספרנית

עינת בלצר

אב בית

משה ימין

ממונה על ציוד אורקולי ומשרדי, אחראי חדר שכפול

שימי בר

טכנאית מחשבים ורכזת רשתות

סיגל ירדן

טכנאיות מעבדות למדעים

ביולוגיה - ילנה מרלינסקי

כימיה - טללית שחוח

פיזיקה - ענת קוזיק


רכזי מקצועות החובה

 

אזרחות

אייל אדלר

אנגלית

שלומית גורמן

היסטוריה

אמיר רובינזון

חינוך גופני

קרן עיני

לשון

שרית סנאדו

מתמטיקה

רימה יונטוב

ספרות

אפרת ישראלי

תנ"ך

סיגל פרדו

 

 

 

רכזי מקצועות הבחירה

 

ביולוגיה

עומר חורש

דיפלומטיה

ריקי קובריגרו

היסטוריה מגמה

אמיר גורסקי

חינוך גופני מגמה

ברוך דדוש

טכנולוגיות מידע וסייבר

נועם ויינברג

כימיה

דרורה ורדי

מוסיקה

מרינה פרחובניק

מנהל עסקים-כלכלה וניהול עסקי

גישרמו אולמר

ספרדית

ויקי סימון

ספרות מגמה

אפרת ישראלי

ערבית

לילך מנדלסון

פיזיקה

אופיר קוביצקי

פסיכולוגיה- מגדר

אילנה יפרח

קולנוע

רונן צח ואופיר פז

תעבורה

ברוך דדוש

תקשוב

אלי כזום

 

 

 


למעלה הדפסה שלח RSS Bookmark and Share

(27/09/17)
הרישום לבגרות מועד חורף מתבצע במזכירות הפדגוגית עד ל 30.10


ארכיון חדשות

טוען...
כל התמונות

הסרטונים שלנו
כל הסרטים

כל הזכויות שמורות לאוריג`ין בע"מ פותח ע"י schooly אתרים לבתי ספר