עמוד הבית
אודות בית הספר
חזון בית הספר
תקנון בית הספר
מבנה ארגוני
לוח צלצולים
דבר המנהלת
ארגון הלמידה
מפת בית הספר
תקנון בית הספר
פדגוגיה
טפסים ונהלים
נוהל השאלת ספרים
נוהל שחרור תלמידים מבית הספר
טוהר הבחינות
טופס הנחות - תשלומי הורים
טופס ערעור על ציון הגשה/תעודה
איגרת להורים בנושא בטיחות ברכיבה באופנים חשמליים
שאלון מומעדות לכיתות מצטיינים
מרחב השכבה
שכבה י'
שכבה י"א
שכבה י"ב
מרחבי לימוד
צור קשר

כל הדפים

אודות

דבר המנהלתתלמידים ותלמידות יקרים ,

שנת הלימודים תשע"ח נפתחת בסימן של הוראה ולמידה משמעותית המותאמות למאה ה-21  ומאפשרות לכל תלמיד ביטוי אישי ומימוש היכולות. בתיכון הראשונים תוכלו למצוא לעצמכם מסלולי לימודים מאתגרים, הנותנים מענה לסקרנות ויצירתיות . אני תקווה שכל אחד ואחת מכם יבנה לעצמו תכנית לימודים אישית (המורכבת מלימודי הבחירה והחובה) המשקפת את נטיות ליבו, יגבש  לעצמו מטרות של התקדמות והצלחה מיטבית ויתמיד לחתור להגשמתן.

שנות התיכון מציבות בפניכם אתגרים אישיים לימודיים וחברתיים. מאחלת לכם שתשכילו להתמודד איתם בהצלחה, לאסוף חוויות מעצבות, לרכוש מיומנויות, לאמץ ערכים ולגבש עמדות. בדרך המעניינת בה אתם הולכים, מלווה אתכם צוות נפלא של אנשי חינוך מקצועיים ומסורים המעוניינים להיות עבורכם למבוגרים משמעותיים. אנו מאמינים כי "החינוך הוא הדרך. האדם – המטרה" (א.ד. גורדון) ועושים כל שביכולתנו לאפשר לכם למידה מיטבית באווירה מאמינה, תומכת ומקדמת.

לרשותכם מועצת תלמידים מעורבת, פעילה ומשפיעה. היא מייצגת אתכם בפני צוות בית הספר והקהילה. אנו מקיימים מעגלי שותפות עם נציגי המועצה המשתתפים אחת לחודש בישיבות הנהלת ביה"ס. התקנון שמופיע בדפי יומן זה הינו פרי של שותפות בין תלמידים, מורים והורים. הוא מבוסס על חזון ביה"ס ועל חוזר מנכ"ל ומטרתו להנעים את השהות בביה"ס, להבהיר ציפיות ולהבטיח אקלים חינוכי מכבד בין כל באי ביה"ס.

לאורך השנה מתקיימת פעילות חינוכית ערכית ענפה, בעלת תכנים ייעוציים חברתיים ולאומיים. חשוב לנו שתהיו מעורבים ופעילים, שתגיבו לאירועים המתרחשים בחברה ותעצבו את עולמכם בעצמכם.

בשם צוות ביה"ס אני מבקשת לברך בברכת "ברוכים הבאים" את תלמידי כיתה יוד. אתם מצטרפים היום למשפחה גדולה ואיכותית של תלמידי "הראשונים". מאחלת לכם הצלחה רבה. שתהיה לכולנו שנת לימודים מעניינת ופורייה.

 

שאו ברכה,

סיגל דוד

מנהלת בית הספר

davsig10 @gmail.com

 

 

 

 


למעלה הדפסה שלח RSS Bookmark and Share

(27/09/17)
הרישום לבגרות מועד חורף מתבצע במזכירות הפדגוגית עד ל 30.10


ארכיון חדשות

טוען...
כל התמונות

הסרטונים שלנו
כל הסרטים

כל הזכויות שמורות לאוריג`ין בע"מ פותח ע"י schooly אתרים לבתי ספר