each city-school

http://www.each.herzliya.org.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=2264993

http://each city-school

מידע כללי והנחיות לרישום

   * ההנחיות נכתבו בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אך מיועדות לשני המינים.

רשימת הקורסים

תכנית each הרצליה לתלמידי כיתות ט' בשנת תשע"ט תכלול 8 קורסים:

תאטרון, אמנות, מוסיקה, סינית, משפטים, לוויינים וחלל, חדשנות דיגיטלית, תכנות פייתון.

הקורסים פתוחים לכל תלמידי ט' מכל החטיבות וכל תלמיד יכול להשתתף בקורס אחד בלבד.

כיצד יתקיימו הלימודים?

פתיחת התכנית – יום הלימודים הראשון יתקיים ב- 20.11.2019

סיום התכנית – יום הלימודים האחרון יתקיים ב- 06.05.2020
ביום הסיום תתקיים פעילות מיוחדת – יום שיא של התכנית

  • הלימודים במסגרת each יתקיימו בימי רביעי בין השעות 15:00- 16:30 בכל התיכונים.
  • כל תלמידי שכבה ט' יסיימו את יום הלימודים במסגרת הפורמלית עד השעה 14:30.
  • תלמידי each ימשיכו את יום הלימודים בתיכון.

תהליך הקבלה ורישום ומועדי ראיונות אישיים

תהליך הקבלה ללימודים במסגרת מודל each מורכב משלושה שלבים:

א: רישום מקוון

רישום זה הוא בקשה להשתתף בקורס. ואינו מהווה אישור קבלה לקורס!!!

  • הרישום יפתח ב-31.10.2019 בשעה 14:00
  • הרישום יסתיים ב-02.11.2019 בשעה 22:00

בטופס הרישום תידרשו לאשר את קריאת התקנון והסכמתכם להשתתפות בנכם/בתכם בתכנית

ב: ראיון אישי

כל תלמיד שנרשם לקורס נדרש להגיע לראיון אישי עם מורה ו/או רכז הקורס, בתיכון בו יתקיים הקורס.

הראיונות יתקיימו בתאריכים 4-6.11.2019 בהתאם לטבלה בראש הדף

ג. אישור קבלה ללימודים 

  • תעודה המעידה על התנהגות טובה מאוד!!!!
  • צוות פדגוגי בתיכון ייבחן את מידת ההתאמה של כל תלמיד לקריטריון הקבלה לקורס אותו הוא מבקש ללמוד.
  • אישור קבלה ללימודים יינתן לתלמיד שעונה על כל הקריטריונים לקבלה לקורס. 
  • הודעה על קבלה/אי קבלה ללימודים תשלח באמצעות email לתלמיד ולהורים לאחר שיסתיימו כל הראיונות האישיים ולא לפני ה-07.11.2019.

קוד לבוש

תלמידי each נדרשים להתנהג בהתאם לקוד לבוש כפי שנדרש במסגרת הלימודים הרגילה.

הסעות

מערך היסעים יעבור בין החטיבות, יאסוף את תלמידי each ויפזר אותם בתיכוניים בהם מתקיימים הקורסים. 

חזרה הביתה בסיום הלימודים בתיכון היא באחריות תלמידים/הורים.

שימו לב !!!

  • ניתן להרשם לקורס אחד בלבד.
  • הלימודים בקורס בתיכון במסגרת "each" אינם מקנים קבלה אוטומטית לתיכון בו נלמד הקורס.
  • לימודים אלו אינם מחייבים את התיכון לקבל אותך ללימודים בשנת הלימודים הבאה!!! 
  • קבלה לתיכון תתבצע על פי נהלי הרישום ברשות עבור כל התלמידים.
  • הרישום מוגבל ל-28 תלמידים מקסימום בכל קורס ועד 17 תלמידים בקורס line art במוז"ה

אם עדיין לא נרשמת, לחץ כאן לרישום

מבנה ארגוני תש"פ

בעלי תפקידים בשנת הלימודים תש"פ

מנהלתסיגל דוד
סגנית מנהלתגלי ברגמן

מערכת, משאבי אנוש, לקויות למידה, עולים, תלמידים משולבים, כיתות שח"ר וחינוך מיוחד

סגן מנהלתאיציק אשכנזי

רכז פדגוגי, כתות עיוניות, בחינות בגרות ולו"ז בית ספרי

סגן מנהלתאמיר רובינזון

עמ"ט, אקדמיה בתיכון ולוגיסטיקה

רכזת אח"מאורלי גרינגרטן
ראש הצוות היעוצי –טיפולי
רכזת תחום פרטרויטל פרידמן

תכנית אישית לספורטאים, רקדנים ורכזת מתנדבים

רכזת חברתיתקרן עיני

חינוך ערכי,  מעורבות חברתית  ומלוות מועצה

רכזת מחוננים ומצטייניםכרמלה וינטרוב

תכנית רמון, נחשון, רב תחומיות וכיתות מחוננים

צוותים שכבתיים

התפקידשכבת יודשכבת י"אשכבת י"ב
רכז/ת  שכבהסיגל פרדואמיר רובינזוןרויטל פרידמן
יועצתרוני שוחטגלית לביאבת שבע אופק אהרון
רכזת חברתיתליאב פולקנטע קידראיליי ברהולץ כהן
מחנכי כיתה
1ליאת בסינסקיטלי שפירוסיון אפק
2אלה קלרמיכל אילוןורדית שטיינברג
3עומר דולבאופיר קוביצקייאיר פוזניאק
4אייל אדלרכרמלה וינטרובאמיר גורסקי
5שגית פרדרליטל נבועינת בר נתן
6תמר נדבורניעודד יחזקאלאיליי ברהולץ כהן
7גישרמו אולמרנטע קידראילת יורוקסל
8ליאב פולקמורן קלבורעות יונגמן
9רועי טאוב
קארן ויזל
אודי נבוסימונה שטיינגרט
10ורד וייסאולגה ימרוםקרין אהרון
11איציק אשכנזילילך מנדלסון      ריקי קובריגרו
12יעל ברוורמןערן פרבשטיין

 חינוך ערכי

רכזת חברתית שכבת יודליאב פולק
רכזת חברתית שכבת י"אנטע קידר
רכזת חברתית שכבת י"באליי ברהולץ-כהן
רכזת מעורבות חברתית  שכבות  יא-יבמורן קלוו
רכזת מעורבות חברתית   שכבה י קרין טננבוים
רכז מארגאודי נבו
רכז טיוליםאופיר קוביצקי

רכזי מסלולים ותחומים

ביטחון ובטיחותברוך דדוש
השאלת ספריםקרן עיני
התאמות לימודיותליאת בסינסקי
תקשוב פדגוגיאיציק אשכנזי
רכזת מדידה והערכהגליה ספז

מינהלה

מנהלניתעירית ברונשטיין
מזכירת המנהלת קרן מקל
מזכירת שכבה יב   ומזכירת מערכת  סיגל מאן
מזכירת שכבה יא   ומזכירת מנב"ס ומשובסיון דהרי
מזכירת שכבה יוד,  פדגוגיה  ומזכירה פדגוגיתרעות גמליאל
מזכירת פדגוגיה  ובגרויותאורית בוקסנבוים
טכנאית מחשבים  ורכזת רשתותסיגל ירדן
טכנאים במעבדות למדעיםביולוגיה – ילנה מרלינסקי

כימיה – טללית שחוח

פיזיקה – ענת קוזיק,  עדי לק

מנהלת חשבונות, אחראית מלגות והנחותטלי פרץ
ספרניתעינת בלצר
אבות ביתאלעד אוחנה

יאיר עמרן

 

רכזי מקצועות החובה

אזרחותגליה ספז
אנגליתשלומית גורמן
היסטוריהעודד יחזקאל
חינוך גופניקרן עיני
לשוןשרית סנאדו
מתמטיקהרימה יונטוב
ספרותאפרת ישראלי
תנ"ךקרין טננבוים

רכזי מקצועות הבחירה

ביולוגיהעומר חורש
דיפלומטיהמימי פוקס
היסטוריה מגמהאמיר גורסקי
חינוך גופני מגמהיניב ממון
טכנולוגיות מידע וסייברנועם ויינברג
כימיהדרורה ורדי
מדעי הסביבהיעקב הר נוי
מוסיקהמרינה פרחובניק
מנהל עסקים-כלכלה וניהול עסקיגישרמו אולמר
משפטיםמיכל איילון קרני
ספרות מגמהאפרת ישראלי
ערביתלילך מנדלסון
פיזיקהאופיר קוביצקי
פסיכולוגיה- מגדראילנה יפרח
קולנועאופיר פז
תעבורהברוך דדוש
תקשובאלי כזום

 

 

מעורבות בקהילה

לא נמצאו פוסטים.