מבנה ארגוני תש"פ

בעלי תפקידים בשנת הלימודים תש"פ

מנהלת

סיגל דוד

סגנית מנהלתגלי ברגמן

מערכת, משאבי אנוש, לקויות למידה, עולים, תלמידים משולבים, כיתות שח"ר וחינוך מיוחד

סגן מנהלתאיציק אשכנזי

רכז פדגוגי, כתות עיוניות, בחינות בגרות ולו"ז בית ספרי

סגן מנהלתאמיר רובינזון

עמ"ט, אקדמיה בתיכון ולוגיסטיקה

רכזת אח"מאורלי גרינגרטן
ראש הצוות היעוצי –טיפולי
רכזת תחום פרטרויטל פרידמן

תכנית אישית לספורטאים, רקדנים ורכזת מתנדבים

רכזת חברתיתקרן עיני

חינוך ערכי,  מעורבות חברתית  ומלוות מועצה

רכזת מחוננים ומצטייניםכרמלה וינטרוב

תכנית רמון, נחשון, רב תחומיות וכיתות מחוננים

צוותים שכבתיים

התפקידשכבת יודשכבת י"אשכבת י"ב
רכז/ת  שכבהסיגל פרדואמיר רובינזוןרויטל פרידמן
יועצתרוני שוחטגלית לביאבת שבע אופק אהרון
רכזת חברתיתליאב פולקנטע קידראיליי ברהולץ כהן
מחנכי כיתה
1ליאת בסינסקיטלי שפירוסיון אפק
2אלה קלרמיכל אילוןורדית שטיינברג
3עומר דולבאופיר קוביצקייאיר פוזניאק
4אייל אדלרכרמלה וינטרובאמיר גורסקי
5שגית פרדרליטל נבועינת בר נתן
6תמר נדבורניעודד יחזקאלאיליי ברהולץ כהן
7גישרמו אולמרנטע קידראילת יורוקסל
8ליאב פולקמורן קלבורעות יונגמן
9רועי טאוב
קארן ויזל
אודי נבוסימונה שטיינגרט
10ורד וייסאולגה ימרוםקרין אהרון
11איציק אשכנזילילך מנדלסון      ריקי קובריגרו
12יעל ברוורמןערן פרבשטיין

 חינוך ערכי

רכזת חברתית שכבת יודליאב פולק
רכזת חברתית שכבת י"אנטע קידר
רכזת חברתית שכבת י"באליי ברהולץ-כהן
רכזת מעורבות חברתית   שכבת יבקרין טננבוים
רכזת מעורבות חברתית   שכבת יוד + יא מורן קלבו
רכז מארגאודי נבו
רכז טיוליםאופיר קוביצקי

רכזי מסלולים ותחומים

ביטחון ובטיחותברוך דדוש
השאלת ספריםקרן עיני
התאמות לימודיותליאת בסינסקי
תקשוב פדגוגיאיציק אשכנזי
רכזת מדידה והערכהגליה ספז

מינהלה

מנהלניתעירית ברונשטיין
מזכירת המנהלת מורן ליבר
מזכירת שכבה יב   ומזכירת מערכת  סיגל מאן
מזכירת שכבה יא   ומזכירת מנב"ס ומשובסיון דהרי
מזכירת שכבה יוד,  פדגוגיה  ומזכירה פדגוגיתרעות גמליאל
מזכירת פדגוגיה  ובגרויותאורית בוקסנבוים
טכנאית מחשבים  ורכזת רשתותסיגל ירדן
טכנאים במעבדות למדעיםביולוגיה – ילנה מרלינסקי

כימיה – טללית שחוח

פיזיקה – ענת קוזיק,  עדי לק

מנהלת חשבונות, אחראית מלגות והנחותאורית ימין
ספרניתעינת בלצר
אבות ביתמשה ימין / אלעד אוחנה

יאיר עמרן

 

רכזי מקצועות החובה

אזרחותגליה ספז
אנגליתשלומית גורמן
היסטוריהעודד יחזקאל
חינוך גופניקרן עיני
לשוןשרית סנאדו
מתמטיקהרימה יונטוב
ספרותאפרת ישראלי
תנ"ךקרין טננבוים

רכזי מקצועות הבחירה

ביולוגיהעומר חורש
דיפלומטיהמימי פוקס
היסטוריה מגמהאמיר גורסקי
חינוך גופני מגמהיניב ממון
טכנולוגיות מידע וסייברנועם ויינברג
כימיהדרורה ורדי
מדעי הסביבהיעקב הר נוי
מוסיקהמרינה פרחובניק
מנהל עסקים-כלכלה וניהול עסקיגישרמו אולמר
משפטיםמיכל איילון קרני
ספרות מגמהאפרת ישראלי
ערביתלילך מנדלסון
פיזיקהאופיר קוביצקי
פסיכולוגיה- מגדראילנה יפרח
קולנועאופיר פז
תעבורהברוך דדוש
תקשובאלי כזום